17.09.2015. Muchomorki wybrały się na wycieczkę na działkę do babci naszej koleżanki Marty. Miło spędziliśmy czas na wspólnych zabawach ale również oglądaliśmy rośliny rosnące w ogrodzie. Pogoda nam dopisała. Było bardzo wesoło i sympatycznie. Dziękujemy babci Aurelii za miłe przyjęcie nas na swojej działce.
GALERIA

23.09.2015. Tego dnia odwiedzili nas rodzice Adasia, naszego kolegi. Pani Kamilla przygotowała dla nas fajną zabawę z owocami. Najpierw każdy losował karteczkę z obrazkiem owocu i tak zostaliśmy podzieleni na trzy grupy. Naszym zadaniem było odszukanie ukrytych w ogródku przedszkolnym owoców: winogron, jabłek i gruszek. Każda grupa miała do wykonania dwa zadania. Bardzo nam się podobało, tym bardziej, że na koniec otrzymaliśmy od państwa Lewandowskich mnóstwo smacznych owoców do zjedzenia. Bardzo dziękujemy rodzicom Adasia za wspólną, wesołą zabawę.
GALERIA

 05.10.2015. Naszą grupę odwiedziła pani Górska, mama Dagmarki, żeby poczytać nam bajki. Mieliśmy okazję usłyszeć opowiadania o ślimakach i osach ze zbiorku Renaty Piątkowskiej pt. "Opowiadania z piaskownicy". Mama Dagmary przygotowała dla nas również kolorowanki i słodkości. Dziękujemy, że znalazła Pani dla nas czas.
GALERIA

23.10.2015. Tym razem odwiedziła nas mama Michała - pani Joanna, która zaprezentowała nam wiersz pt. "Stefek Burczymucha" w formie teatrzyku. Pani Asia przeprowadziła też zabawy muzyczno - ruchowe, które bardzo nam się spodobały. Na zakończenie obdarowała dzieci słodkościami i kolorowankami. Bardzo dziękujemy za miło spędzony czas i ogromne zaangażowanie w zorganizowane zajęcie. 
GALERIA